top of page
  • Av. Arda Aşık

Bursa Hukuk Danışmanlığı

Güncelleme tarihi: 23 Ara 2020

Biz, bursa hukuk danışmanlığı olarak kurumlar ve kişiler ile alakalı hukuki konularda hizmet veren, davaları ve icra takiplerini yapıyoruz. Bu konuda alanında uzman müşavirlerimiz bulunuyor. Birçok hukuki konu ile alakalı bursa ücretsiz hukuk danışmanlığı hizmeti vererek sizleri mutlu etmeyi amaçlıyoruz.


Bu konuda bursa hukuk danışmanlığı nedir? Sorusuna yanıt olarak ise, siz değerli vatandaşlarımızı en iyi şekilde bilinçlendirerek sahip olduğunuz haklarınız hakkında bilgiler veren bir hukuk danışmanlığı sistemi olarak kendimizi tanımlayabiliriz.


Uzman avukatlarımız ile vermiş olduğumuz hizmet sonucunda sizler sorularınıza yanıt bulmanın, bizler ise siz değerli vatandaşlarımızı en doğru şekilde bilgilendirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.


Hukuk danışmanlarımız ile yapacağınız görüşme sonrasında gerekli tüm bilgilere erişerek izleyeceğiniz yol hakkında size yapılan yönlendirmeler ile en sağlıklı sonuçlara ulaşmanızı temenni ediyor ve bu şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Bu zamana kadar süreçte birçok vatandaşımızın sorularını yanıtlayarak onlara anayasal haklarını en doğru şekilde bilinçlendirerek sorularına ve sorunlarına çözüm getirmiş bulunuyoruz.


Bursa Hukuk Danışmanlığı Olarak Verdiğimiz Hizmetler


Boşanma davaları, icra hukuku davaları, bilişim hukuku, gayrimenkul hukuku, aile hukuku, alacak davaları, borçlar hukuku davaları, nafaka davaları, Yargıtay kararları, miras hukuku, ceza hukuku davaları, iş hukuku davaları, tazminat davaları, tenfiz davaları ve ticaret davaları gibi işlemlerde bursa online hukuk danışmanlığı olarak sizlere hizmet veriyoruz.


Türkiye’de önde gelen şirketlere bursa şirket hukuk danışmanlığı yapıyoruz. İş hukuku konusunda gerekli bilgilendirmeler ve işlemler ile şirketlere destek veriyoruz. Şirketler ile alakalı vergi, icra, ticari konularda gerekli desteği sağlayarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor ve iş bilincimiz ile bu yolda ilerlemeye devam ediyoruz.


İsteyen kişiler online olarak da verdiğimiz hizmetler doğrultusunda bilgi sahibi oluyor. Bu doğrultuda isim vermeden de gerekli ve net bilgilere ulaşabiliyorlar. Haksızlık durumunda ne yapılması gerektiğine, anayasal haklar ile alakalı doğru bilgilere ulaşmanız için sizlere online hizmet sunuyor ve cevap veriyoruz.


Çok daha fazlası için İLETİŞİM

60 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

1 Comment


Burcu Guzel
Burcu Guzel
Jul 16, 2022

Kolay gelsin. 1 buçuk senedir özel dış hastanesinde tedavim bitmedi maddi manevi beni mahvettiler ve sonuç bizim yapacak bireyimiz kalmadı deyip agrilar bıraktılar .verdiğim para çektiğim acılar ağrılar ve evliligimin boşanma aşamasına gelişi borç içine batmak hangisine üzüleyim bilemiyorum .tek başına kaldırın için yol bulamıyorum kimsenin yanına kalsın istemiyorum tüketici haklarına dilekçe yazmıştım heyet beni haklı bulmuş ama evrak gelmeden 1 gün önce hastaneyle tartıştık şuan evrakla gitsem de tedavimin en kötüsü yapılır diye düşünüyorum. 30 yaşında damak diş bu kimsenin yanına kalmamalı damak diş olur ams benim çektiğim acılar girdigim borçlar yıkılan evliligim giden sağlığım bunlar artık yok bana yardımcı olursanız çok dua ederim enim yüzümü bir yerden olsun güldürebilirseniz allah sizden bir değil bin kere razı olsun

.No.0549…


Like
bottom of page