top of page

Hizmetlerimiz

08. Medeni Hukuk

Kentsel Dönüşüm ve Taşınmaz Hukuku

İdare tarafından kamulaştırılan, el konulan veya Kamu arazisi, Özel Taşınmaz veya Organize Sanayi Bölgesi niteliğinde bulunan taşınmazlar hakkındaki her türlü uyuşmazlığın giderilmesinde hisseli taşınmazların ayrılması, ortaklıkların giderilmesi hususlarında Avukatlık Büromuz etkin danışmanlık ve Avukatık Hizmetleri sağlamaktadır. Apartman ve Site Yönetimlerinin Kentsel Dönüşüm işlemlerinin başlatılması, sözleşmelerinin yapılması, resmi merci süreçlerinin yürütülmesi ve toplantıların düzenlenmesi Avukatlık Büromuz tarafından sağlanmaktadır.

 

Ortaklık kapsamında kalan taşınmazların en uygun ve değerli şekilde tarafların üstün çıkarları doğrultusunda değerlendirilmesi sağlanmakta böylece tüm taraflar açısından kazanç sağlanabilmektedir.

 

Yerli ve yabancı müvekkillerimizin taşınmazlarının değerlendirilmesi, ipotel veya ayni hak tahsis edilmesi, alım ve satım işlemlerinin yapılması hizmetleri de yerine getirilmektedir.

 

Taşınmazların tapu işlemleri ile birlikte inşaat hukuku uyarınca gerekli tüm hukuki hizmetleri Avukatlık Büromuz tarafından sağlanmaktadır.

Aile ve Miras Hukuku

Hayatımızın en temel düzenlemelerinden olan Aile Hukuku ve Miras Hukuku alanlarında aşık&aşık Avukatlık Bürosu tarafından profesyonel danışmanlık ve uyuşmazlık yönetimi hizmetleri sunulmaktadır. 

 

Miras nedeni ile kaynaklanan veya Aile birliği içerisinde olan her türlü uyuşmazlığın gerek anlaşmalı ve gerek dava yolu ile çözülmesinde Avukatlık Büromuz tarafından her türlü hukuki danışmanlık ve Avukatlık Hizmetleri sağlanmaktadır. Boşanma aşamalarında talep ve gereklilik uyarınca deneyimli profesyonellerden psikolojik destek sağlanmakta, olumsuz süreçlerin manevi yönden daha fazla zarar göstermesi engellenmektedir.

 36 Yıllık Deneyim

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, Uzman profesyonellerimizden randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.  

bottom of page