top of page

Hizmetlerimiz

10. Ceza Hukuku

Mali ve Ekonomik Suçlar

aşık&aşık Avukatlık Bürosu tarafından mali suçlar yönünden hizmet verilmektedir. Bu anlamda Türk Ceza Kanunu'nun hırsızlık, hizmet nedeni ile güveni kötüye kullanma, yağma, dolandırıcılık, sahtecilik, rüşvet gibi ekonomik suçları ile birlikte  Vergi Usul Kanunu çerçevesinde mali suçların soruşturma ve dava aşamaları Avukatlık Bürmuz tarafından sağlanmaktadır. 

Bu kapsamda Orman Kanunu, Madeni Kanunu, Çevre Kanunu gibi özel kanunlarda düzenlenen kabahat ve suçlar yönünden süreçlerin takibi müvekkillerimizin menfaatine sağlanabilmektedir. 

Şirket İçi Yıolsuzluk

Şirket içi yolsuzluk, dolandırıcılık, vergi suçları, sahtecilik ve mali kazanç sağlayan tüm suç tipleri hakkında gerek soruşturma gerekse de dava aşamalarında danışmanlık ve uyuşmazlık yönetimi hizmetleri sağlanmaktadır.

Tıbbi Malkpratis / İş Kazası 

İş yerinde meydana gelen iş kazaları sonucu oluşan taksirle yarlama veya ölüme sebebiyet verme suçları nedeni il ilgili tüm süreçler Avukatlık Büromuz tarafından sağlanmaktadır. ​

Hekimler veya perimedik personeller tarafından gerçekleştirilen tıbbi uygulamalar sırasında kötü veya standarda uygun olmayan uygulama nedeni ile meydana gelen taksirle yaralama veya ölüme sebebiyet verme suçlarının takibi tüm süreçlerde sağlanmaktadır. 

 36 Yıllık Deneyim 

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, Uzman profesyonellerimizden randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.  

bottom of page