top of page

aşık & aşık Avukatlık Bürosu

 Kuruluş 1985

aşık & aşık Avukatlık Bürosu, Avukat Mahir Aşık tarafından 1984 yılında serbest avukatlık mesleğine başlaması ile temeli atılmış, 2007 yılında Avukat Arda Aşık'ın serbest avukatlık mesleğine başlaması ile kurulmuştur.

 

Bursa merkezli olan aşık & aşık Avukatlık Bürosu, İstanbul, Ankara, Antalya gibi başlıca büyük ekonomik gücü olan şehirlerinde etkin hukuk danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır. Hukuk danışmanlığı hizmetlerimiz bizzat Avukatlık Büromuz tarafından sağlanmakla birlikte iletişimde olduğumuz yerel hukuk büroları aracılığı ile idari işlemlerimiz sürdürülmektedir.

aşık & aşık Avukatlık Bürosu

Vizyonumuz

Bursa merkezli büromuz Türkiye genelindeki yerli ve yabancı müvekkillerine denetim, danışmanlık, eğitim ve Avukatlık hizmetleri vermektedir.

 

Büromuzun genel ilkesi uyuşmazlıkların doğmadan önce tespit ve analizlerinin yapılarak doğacak muhtemel risk ve zararları en aza indirmek üzere danışmanlık yapmak, hukuki süreçte kanunlar çerçevesinde etkin takip ve değerlendirme ile hak ve menfaatlerin korunmasını sağlamaktır. Müvekkillerimize en doğru ve en etkin çözüm yolları ile çözüm odaklı bir anlayış içerisinde Avukatlık hizmetleri sunulmaktadır. Bu anlamda Türkiye çapında etkili hizmet ve uluslararası alanda doğru danışmanlık hizmeti verilmektedir. aşık&aşık Avukatlık Bürosu, partnerleri ve müvekkilleri ile yürüttüğü eğitim, seminer ve paneller ile başta İş Hukuku, Sağlık Hukuku, Ticaret Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmalar yürütmektedir. Bir çok kongrede Sağlık Hukuku alanında paneller düzenlenmiştir.

Türkiye Büyük Millet Meclisi milletin yegâne ve hakîkî mümessili olup Millet nâmına hakk-ı hâkimiyeti istimâl eder.

Teşkliât-ı Esâssiyye Kanûnu (m.4)

Ekiple Tanışın

Mahir Aşık

Mahir Aşık

Avukat

1956 doğumlu olan Mahir Aşık, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 1984 yılında Cumhuriyet Başsavcılığı görevinden ayrılarak Bursa Barosu'na kaydolmuş ve Avukatlık görevini sürdürmektedir.

arda.jpg

Arda Aşık

Avukat

Uzman Arabulucu

  • Grey LinkedIn Icon

1984 İstanbul doğumlu olan Arda Aşık, 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. 2007 yılında Bursa Barosuna kayıt olarak Avukatlık görevini sürdürmektedir.

ela-aşık1.jpg

Ela Aşık

Avukat

1985 yılında doğan Ela Aşık, 2011 yılında Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2012 yılında Ankara Barosu'na kaydolarak Avukatlık mesleğine başlamıştır.

resim.jpg

K.Aybige Baydı

Avukat

1987 yılında doğan Kaniye Aybige Baydı, 2009 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun olmuştur. 2010 yılında Bursa Barosu'na kaydolarak Avukatlık mesleğine başlamıştır.

Resim1.jpg

Hülya Bayraktar

Avukat

1994 yılında doğan Merve Rodoplu 2016 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Bursa Barosu’na kaydolarak Avukatlık mesleğine başlamıştır.

a1kes.png

Ecem Kübra Türe

Ofis Yönetim Asistanı

1991 doğumlu olan Ecem Kübra Türe yönetim asistanı olarak görev yapmaktadır.

G%C3%A7khan%20Bal%C4%B1k%C3%A7%C4%B11_ed

Serhan Rahimli

İcra Katibi

1993 doğumlu olan Serhan Rahimli alacak takiplerini yürütmektedir. 

1_edited.jpg

Değerlerimiz 01.

Hesap Verebilirlik

Hukuk çerçevesinde sunmuş olduğumuz Avukatlık hizmetlerinin müvekkillerimiz açısından denetlenebilir, hesap verebilir, şeffaf ve etkin olarak sunmak en temel hizmet ilkelerimizdir. Hedefimiz müvekkillerimize kurmuş olduğumuz ulusal ve uluslararası bağlantılarımız ile etkili bir danışmalık hizmeti sağlamak olup uyuşmazlıkların en verimli sonuçlar ile neticelenmesidir.

bottom of page