top of page

Hizmetlerimiz

09. Alacak Takibi ve İflas Hukuku

Alacak Takibi

Alacakların tahsili ve takibi hakkında yasal takip işlemleri Avukatlık Büromuz tarafından yerine getirilmektedir. Bu süreçte alacak takipleri ile ilgili tüm dava süreçleri de yin e Avukatlık Büromuz tarafından yürütülmektedir. 

 

İhtilafların giderilmesi amacı ile alternatif çözüm yollarının bulunması noktasında müvekkillerimizin gerekliliklerine uygun süreç yönetimi sağlanmaktadır.  

İflas Hukuku

Hukuki bir varlık olan şirket ve ortaklıkların ömürlerini tamamlamaları ile hukuki olarak da varlıklarına son verilmesi kanuni bir zorunluluktur. Bununla birlikte şirket ve ortaklıkların tasfiye sürecine girmesi ile ortakların hem hukuki hem de kamu borçları nedeni lie sorumlulukları ortadan kaldırılmaktadır.

 

Her türli ticari varlığın ortakları açısından olumsuz sonuçlara yol açmasının önüne geçilebilmesi için varlıklarının sona erdirilmesi zorunludur. 

 

Borçluların haklarının temini ve korunması, borca batan sermaye şirketlerinin iflas süreci ile tasfiye ve sona erdirilmesi işlemleri, borçların yapılandırılması, konkordato ile sermaye şirketlerinin finansal yapılandırılması sağlanmak sureti ile ticaret hayatına tekrar kazandırılmasında Avukatlık Büromuz her türlü hukuki denetim, danışmanlık ve davaların yürütülmesinde Avukatlık Hizmetlerini sağlamaktadır.

 36 Yıllık Deneyim 

İletişime Geçin

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak, Uzman profesyonellerimizden randevu almak için lütfen iletişime geçiniz.  

bottom of page