top of page
  • Av. Arda Aşık

Bursa Avukatlık Hizmetleri

Güncelleme tarihi: 23 Ara 2020

Bursa avukatlık hizmetleri büromuz; fiziki görüşme sınırlarının dışında kalan hukuk danışmanlığı gereksiniminde, online erişme hususunu başarıyla hayata geçirmiştir. Sosyal yaşama dair hasıl olan hukuki sorunların çözümünde, nerede olursanız olun sitemiz üzerinden online olarak hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Bursa online avukatlık hizmetleri Aile Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku, Kamu İhale Hukuku, Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku, Yabancılar Hukuku, Bilişim Hukuku, İcra Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku gibi birçok alanda karşılaşacağınız sorunlarda etkili ve konunun en iyi uzman avukat ekibiyle hizmet sunmaktadır.


Çalışma ilkemiz ise, deneyimli avukatlarımızın disiplinli çalışmaları sonucunda, müvekkillerimizin lehine sonuçlar doğuracak etkileşimli bir hukuk sürecini ortaya koymaktır. Bursa hukuksal strateji avukatlık hizmetleri çerçevesinde değerli müvekkillerimize en iyi hizmeti sunmayı şiar edindik.


Bursa Avukatlık Hizmetleri İçin Doğru Adres


Site içeriğimizin de işaret ettiği gibi başlıca amaçlarımızdan biri, çalışma ofisimize uğrama imkanı dışında kalan, hatta uzak şehirlerde ikamet eden değerli vatandaşlarımızın hukuksal süreçlerine uzaktan erişim yöntemiyle katılımını sağlamaktır. Böylece dava süreci, online hizmetlerin de sağlayacağı avantajlar kullanılarak etkileşimli bir hukuksal süreç haline dönüşmektedir. Ayrıca uzman avukatlarımızdan online randevu alarak yüz yüze görüşme imkanınız söz konusudur. Bunun için sitemize ücretsiz üyelik yoluyla danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Ayrıca sitemizden güncel hukuki mevzuatlar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Online soru hakkınız olabildiği gibi, cevaplanma süresi ise yoğunluğa bağlı olarak değişmektedir. Sitemize üye olduktan sonra talep ettiğiniz takdirde, ilgilendiğiniz hukuki alandan uzman bir avukatımız sizinle irtibat kuracaktır.


Bunun dışında maddi imkanlardan dolayı Bursa ücretsiz avukatlık hizmetleri için de barodan bir talepte bulunabilirsiniz. Avukatlık büromuz, imkanları çok kısıtlı olan kişiler için barodan ücretsiz avukat tutulması bilgilendirmesini yaptığı gibi, bunun haricinde adli yardıma ihtiyaç duyan kişilere yönelik düşük bir ücret teklifi karşılığında danışmanlık hizmetini sağlamaktadır. Daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

14 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Opmerkingen


bottom of page